.

.

FMOGE Home Office Desktop File Складирање Кутија Датотека Кабинет Фиока од Типот Метал Десктоп Канцеларија Датотека за Складирање Кутија A4 Мулти-Слој Податоци Кабинет со Заклу?

FMOGE Home Office Desktop File Складирање Кутија Датотека Кабинет Фиока од Типот Метал Десктоп Канцеларија Датотека

мислење на клиентот:

DEN 2316.00
Достапност
Во достапна форма

Вградени слајд железнички фиока, така што мазна заводот има смисла за мода.Еден заклучување на отворена врата дизајн, користете копчето за да ја отворите пет фиоки во исто време, лесно да ги користат, така што вашите документи, кои може да бидат доверливи.Голем простор за складирање, 5 слоеви на просторот, може да се стави на различни документи, остатоци, и ефикасно да се оптимизира вашата канцеларија на животната средина.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРОСТОР : голема канцеларија биро организатор алатка кутија.На фиока кабинет прави десктоп организација лесно и обезбедува доволно простор за складирање за да им помогне јасно до нередот.Користете го за поднесување документи, чување занает хартија, notepads и повеќе.Удобно повлече-во дизајн ви овозможува да се повлече од фиока брзо и безбедно.Фиока Кабинет Биро Организатор Home Office Desktop File Складирање Кутија совршено решение за да се задржи на вашиот дом или работно место организирани.Оваа десктоп поднесување кабинет помогне да поднесе документи или организирање на канцелариски материјали, алатки, занаети и повеќе!Изграден за да трае .Изработка на вашата работа и живот поефикасно и прекрасен!Добиете вашата работна маса организирана и се каже збогум на кои неуредна оџакот на стоки.Заштеда на време и енергија.Потрошете помалку време да пристапите до вашата канцеларија workspace додатоци, да го прилагодите вашиот workspace во ред.Обезбедување поголем Простор за Складирање Архива Поднесување Фиока ќе ви помогне да ги организирате датотека документи, канцелариски материјали, алатки и така натаму ,со што на вашата работа и живот поефикасно и прекрасен! 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Пет нивоа независни складирање за да се задоволат вашите потреби.Се оптимизира вашата канцеларија на животната средина.Направи вашата канцеларија поефикасно и полесно.Димензии : 30cm долго, 35cm широк, 30.8 см висок.Испрати резервни копче (вкупно две копчиња).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите