.

.

Hillflower 1000 компјутери AG5 LR48 G5 393 LR754 Масовно 0% Жива 0% Хг 1.5 V Алкална Премиум Квалитет на Батеријата

Hillflower 1000 компјутери AG5 LR48 G5 393 LR754 Масовно 0% Жива 0% Хг 1.5 V Алкална Премиум Квалитет на Батеријата

мислење на клиентот:

DEN 2170.08
Достапност
Во достапна форма

AG5, G5, 393 A, 393, D393, D309, G5, G5 A.LR48, SR48, RW28, LR754, L754, SR754, SR754 W. 15, 48, 193, 309, 546, 309-1 W, 393-1 W. 1.5 V Алкална Премиум Квалитет На Батеријата.Висок Квалитет на батеријата, Ексклузивно за американскиот пазар само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите