.

.

Mxzzand Цвет Кошница, Свадба Перница Романтична Убави Слатки за Дипломирање Банкет Партија(Цвет Кошница + Прстен Перница)

Mxzzand Цвет Кошница, Свадба Перница Романтична Убави Слатки за Дипломирање Банкет Партија(Цвет Кошница + Прстен

мислење на клиентот:

DEN 2016.00
Достапност
Во достапна форма

Симпатична дизајн и соодветна големина совршен за младите цвет девојка ang перница носител да се носат,.Одличен подарок и keepsake предмети, погодни за дипломирање, банкет, партиски и други специјални настани.Овој цвет девојка кошница и носител на перница сет ќе додадете воспевање на вашата свадба и направете ја вашата свадба повеќе романтичен.Перница и кошница во собата е украсен со набори adornments.Расфрлани rhinestones и сатен лента трендафил цвеќе, направи за темелно романтичен изглед.Вашиот цвет девојка и носител ќе уживате во сметководствената овие празнична додатоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите