.

.

Дизајнер Дрвени Figurine Божиќ Ангел е љубов Оформена и Насликани од руски Уметници. Направени со Рака во Русија до РУС Наследство.

Дизајнер Дрвени Figurine Божиќ Ангел е љубов Оформена и Насликани од руски Уметници. Направени со Рака во Русија

мислење на клиентот:

DEN 4272.00
Достапност
Во достапна форма

Целосно рачно изработени.Природно дрво.Уметничка рака-насликани.Висок квалитет.Совршен подарок за оние кои сакаат и се соберат природно дрво и производи.ВОЗРАСТИ 3+ ГОЛЕМИНА : 6,69 инчи (17 cm) Висина, 0,98 инчи (2 cm) Ширина, 5,31 инчи (13,5 cm) Должина.Оваа шарени рачно резбани и насликани дрвени figurine е неспоредлива работата на руските мајстори!Совршен подарок за семејството и пријателите.Ќе стане вистински маскота во вашиот дом.Може да биде ставен на маса, салон, полица, прозорецот, или под елката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите