.

.

Filexec Производи Арт Презентација Книга, 5x7, 24Page/48 Ставови, Пакување од 2 (50489-93530), Црна

Filexec Производи Арт Презентација Книга, 5x7, 24Page/48 Ставови, Пакување од 2 (50489-93530), Црна

мислење на клиентот:

DEN 258.00
Достапност
Во достапна форма

Вода и Дамка Отпорни на Поли Покријте ја со Мека Најлон Обврзувачки. 24 Обновливи Киселина Слободни Црна Поли Внесува во Секоја Страница.Архивскиот Квалитет, Киселина Слободни, p H Неутрален.ПВЦ Слободни Џебови.Овие 5x7 инчен презентација книги имаат 24 џебови и 48 пати.Одлично за на училиште и професионална употреба, како и за прикажување на некои од вашите омилени фотографии и уметност отпечатоци.Направени од издржлив, вода и дамка отпорни на поли материјал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите