.

.

Fotodiox Про Леќа Планината Адаптер - Rolleiflex SL66 (Rollei SL66E, SL66X, SL66SE) Серија на Леќите на Canon EOS EF/EF-s dslr фото Камера (w/Изградена-во Фокус Helicoid)

Fotodiox Про Леќа Планината Адаптер - Rolleiflex SL66 (Rollei SL66E, SL66X, SL66SE) Серија на Леќите на Canon

мислење на клиентот:

DEN 6588.00
Достапност
Во достапна форма

Премија Одделение Fotodiox "Про" Адаптер.Двоен Систем на Монтирање - Обратна Планината Повеќето SL66 Леќи за Макро Фотографија!.Фокусирајќи Се Helicoid Изграден Во Адаптер - Бесконечност Фокус Загарантирана.Вграден-Во Tripod Планината за Тешки Леќи. 24 Месец Производителот Гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите