.

.

SANDVIK S08M-STFCL 2 1/2 месо тело Кол 6 OAL INDEXABLE Здодевни БАР TCGT Внесува .5 - AR0684LVR

SANDVIK S08M-STFCL 2 1/2 месо тело Кол 6 OAL INDEXABLE Здодевни БАР TCGT Внесува .5 - AR0684LVR

мислење на клиентот:

DEN 1197.60
Достапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDBORING БАР.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDSHANK ГОЛЕМИНА & OAL : 1/2 SHANK6" OALSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : S08 M-STFCL 2 MANUFACTURER / БРЕНД : SANDVIKTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 14-2-C-3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите