.

.

Сите Системи OBD2 Скенер за Geely Дијагностички Алатка за Скенирање на Моторот, Преносот Airbag Foxwell NT680

Сите Системи OBD2 Скенер за Geely Дијагностички Алатка за Скенирање на Моторот, Преносот Airbag Foxwell NT680

мислење на клиентот:

DEN 9576.00
Достапност
Во достапна форма

Надградена верзија на NT624 PRO scanner со Посебни Функции.Foxwell NT680 ги поддржува Сите Систем Дијагностички.Поддржува Масло Сервис Ресетирање функции на 49 прави, поддржува Електронски Парк Кочница (EPB) карактеристики на 42 прави.Компатибилен со двете OBDI и OBDII возила.Работи на сите Електронски Системи (Мотор, Менувач, ABS и Airbag), Чита и Јасно Кодови, се Вели во Живо Сензор Податоци и График, Евиденцијата и Playbacks Живеат Сензор Податоци, Замрзнување Рамка Податоци, ECU Информации, EPB Услуга, Масло Светлина Ресетирање, Повеќејазична Поддршка, Брз Жешки Копчиња.Обезбедува лесно дијагноза на големи Американски, Азиските и Европските возило прави, вклучувајќи автомобили, спортски автомобили, мини-комбиња, light-duty камиони.Доживотно бесплатни онлајн новости.Една година гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите