.

.

USB Полнење Електрична Четка за заби Интелигентни Возрасни Деца Звучен Бран Автоматско Мека Коса Водоотпорен Звучен Бран Вибрации 30,000 Пати На Minuteblue

USB Полнење Електрична Четка за заби Интелигентни Возрасни Деца Звучен Бран Автоматско Мека Коса Водоотпорен

мислење на клиентот:

DEN 1014.24
Достапност
Во достапна форма

Напредни sonic ротација технологија овозможува високо-брзина на вибрации на 30,000 пати во минута ефикасно да ги отстраните дамките.Du Pont најлон влакната се обезбеди најдобри чистење резултати и се чувствителни на забите и непцата. 5 начини, се прилагодуваат на различните услови на забите и непцата, одржите забите здрави и силни за цел живот. 2 минути за автоматско исклучување и на секои 30 секунди зона потсетник за промена на четкање област да ви помогне да темелно се чисти вашата уста.IPX Ниво 7 водоотпорен може да се користи за снег.На батерија електрична четка за заби карактеристики мека contoured влакната и патентирана sonic технологија, кои нежно ги отстранува плакот од е тешко да се постигне места и обезбедува клинички докажано супериорен чистење резултати во споредба со конвенционалните рачни четки за заби.Име на производ : Sonic Електрична Четка за заби Работен режим : чистење / полирање / белење / џвакање / чувствителни Фреквенција : 30000 фреквенција Користење време : 15 дена (2 минути секое утро и вечер) време на Полнење : околу 8 часот Производ во боја : розова / сино Полнење метод : USB полнењето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите