.

.

FixtureDisplays® Тела Кука, Pegwall Кука 4 Јасно Пластика Сет на 100 компјутери 11533-2D

FixtureDisplays® Тела Кука, Pegwall Кука 4 Јасно Пластика Сет на 100 компјутери 11533-2D

мислење на клиентот:

DEN 1867.20
Достапност
Во достапна форма

4" Јасно Пластика.Pegwall Кука.Сет на 100pcs.Оваа трајни јасно пластика тела кука е опремени за стандардни pegwall прикажува. 2-prong кука со stabalizing плоча ви овозможува користење pegboard да ги прикажете вашиот мало стока без боја interferring со вашата презентација.Prongs се 1" освен за центар.Одговара на повеќето стандардни pegwalls.Боја е Јасно.Fixture Displays Тела Кука, Pegwall Кука 4" Јасно Пластика Сет на 100 компјутери 11533-2 D.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите