.

.

Кимберли Грант Светилка & Сенка Зум Zoom (само за Укинати од страна на Производителот)

Кимберли Грант Светилка & Сенка Зум Zoom (само за Укинати од страна на Производителот)

мислење на клиентот:

DEN 1559.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тркачки автомобил база со појавување на сенка.Површината се чисти само.Од Производителот Зум Зум Светилка & Сенка карактеристики на дрвени свеќа стап база со убава ткаенина покриена светилка сенка на печатени ѕвезди исечените во браун кабелот.УЛ Тестирани, се користи Максимум 40 Вати Сијалица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите