.

.

МД 1TB Бела Мојот Пасош Ултра Пренослив Надворешен Хард Диск - USB 3.0 - WDBGPU0010BWT-NESN [Стариот Модел] (Продолжува)

МД 1TB Бела Мојот Пасош Ултра Пренослив Надворешен Хард Диск - USB 3.0 - WDBGPU0010BWT-NESN [Стариот Модел]

мислење на клиентот:

DEN 1559.76
Достапност
Во достапна форма

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Безбедна преносни складирање до 3 TB капацитет.Форматирана за Windows.За Mac компатибилност овој Хард Диск бара reformatting.Се однесуваат на Апликацијата Водич за водење на оваа.Факултативна 256-битна AES хардвер енкрипција.Автоматско локалните и облак backup.Стилски дизајн со спектар на возбудливи бои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите