.

.

Мачка Работа Светла CT1200 Џеб КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Поплава Зрак Работа Светлина, Маскирна

Мачка Работа Светла CT1200 Џеб КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Поплава Зрак Работа Светлина, Маскирна

мислење на клиентот:

DEN 417.60
Достапност
Во достапна форма

КОЧАН LED РАБОТАТ ОСВЕТЛУВАЊЕ : Овој пренослив работа светлина има магнетна база & задниот џеб клип за да ја испорача на барање осветлување, за производство на 175 lumens на КОЧАН LED за поплави зрак на светлина каде што ви треба.ТЕШКИ : Дизајниран со лесни, тешки-должност ABS термопластични тело дека е во вода & отпорност, оваа светлина доаѓа со 3 ААА батерии кои ќе се обезбеди до 7 часа континуирано траење.РАБОТАТА ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕКСПЕРТИ : Ние се специјализираат во правење солиден & трајни работа осветлување, вклучувајќи КОЧАН LED екстремни работа светла, LED фарови & вратот светла, underhood светла, фокусирајќи се светла и повеќе!.ИНОВАЦИИ ВО СВОИТЕ НАЈДОБРИ : Мачка светлата се со врвен квалитет осветлување производи со водечките-edge технологија која ги задоволува највисоките професионални стандарди.Сите наши светлата се користи најновата LED технологија и индустриски одделение материјали.МАЧКАТА СВЕТЛИНА РАЗЛИКА : Водечки со иновации, нашиот фокус е да дизајн, производство & овозможи на повеќето функционална & трајни професионална одделение LED светла, на отворено, на итни случаи, професионални tradespeople & дома, DIY'ers!.Мачката CT1200 Џеб КОЧАН е на најновите и најголема во преносни работа светла.Нејзините 175-лумен излез е подобрен од страна на КОЧАН LED технологија, со што се зголемува осветлувањето и ефикасност за брилијантен потоп светлината излез во џеб големина пакет.Тешки-должност ABS тело е водоотпорен и влијание-отпорни, но неверојатно лесен на само 0.15 lbs.Можете исто така да го користите Мачка CT1200 како hands-free светлина благодарение на магнетна база и задниот џеб клип.Уживајте во високо-квалитетна светлина, во затворени простории или на отворено за до 7 часа директно со користење на 3 вклучени ААА батерии.Еден во секоја фиока, еден во секоја лента со алатки, и еден во секој автомобил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите