.

.

HXiaoF BAP 300R мелење машина за да испратите 10PCS APMT1135 карбид вметнете струг алатка BAP 300R мелничката алатка носителот обработка центар рачка

HXiaoF BAP 300R мелење машина за да испратите 10PCS APMT1135 карбид вметнете струг алатка BAP 300R мелничката

мислење на клиентот:

DEN 2220.00
Достапност
Во достапна форма

Карбид прачки и волфрам челични прачки, со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина, отпорност на свиткување, анти-оштетување и долго алатка живот.Тип : Плоча Мелење Секачи.Број на модел : 300 R Мелење машина бар.Забите број : 1/2/3. Вкупна Должина : 120mm-250mm Diameter : 10мм-25мм.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите