.

.

2 Пакет Замена за Целосна Реката HGL12-12 Батерија - Замена UB12120 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 12Ah, 12000mAh, Ф1 Терминал, AGM, SLA) - Вклучува 4 F1 да F2 Терминал Адапт?

2 Пакет Замена за Целосна Реката HGL12-12 Батерија - Замена UB12120 Универзална Запечатени оловни Батеријата

мислење на клиентот:

DEN 1223.76
Достапност
Во достапна форма

Замена Полн Реката HGL12-12 Батеријата.Замена за UB12120 Универзална Запечатени оловни Батерии.Количина : 2, Една Година Гаранција.Капацитет : 12 Ah, 12000m Ah, Ф1 Терминал, Upstart Батеријата Бренд, Вклучува 4 F1 да F2 Терминал Адаптери.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите