.

.

TOBWOLF 55мм/88mm/90mm Молчи Фитнес Тркало Макара за Домашна Теретана, 360 Степен Ротација Влечење Тркала, Укинување Имајќи Макара Блок Макара за Кабел Машина Прилог за Скали

TOBWOLF 55мм/88mm/90mm Молчи Фитнес Тркало Макара за Домашна Теретана, 360 Степен Ротација Влечење Тркала, Укинување

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од издржливи алуминиум ролери & челик заграда, ротира за запечатени топката лого, и тегови капацитет до 200kgs (441lbs).На 360-степен ротација макара може да го спречува јажето од извртување, и мазна ролери обезбедува парична казна траверс на јаже.Премиум квалитет на алуминиум картичка дизајн, исклучување и мазно лизгање.Обезбедување парична казна флексибилност за вашиот дом спортски сали, обука studios или различни тренингот средини.Оваа добар изглед, непречено водење на најлон салата тркало макара мерки 88mm во дијаметар, погоден за кабли до Ø 8мм.Дизајниран за домашна теретана макара за кабел систем DIY зграда, како што се tricep & лат pulldowns, кабел притисна, и многу други.Може да се монтира на дрво, ѕидови и метал, погоден за домашна фитнес или надворешна работа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите