.

.

2 парчиња Замена за Светлата Собранието Компатибилен со Хонда Спогодба 98-02,предните Светла со Пушеле Домување Килибар Агол

2 парчиња Замена за Светлата Собранието Компатибилен со Хонда Спогодба 98-02,предните Светла со Пушеле Домување

мислење на клиентот:

DEN 1480.80
Достапност
Во достапна форма

{Fitment} Компатибилен со 98-02 Хонда Договор. {Светилки Модел} 9005 Висок / 9006 Ниска Зрак.Светилки Не Се Вклучуваат,Повторна Употреба На Постоечките. {Изглед Надградба} Периодично Ажурирање Фарови за да се Зголеми Возење Безбедност и Донесе Нов Изглед на Вашето Возило. {Лесна Инсталација} Не Модификација или Дупчење е Потребно.Директно Вметнат во Возилото Постојните Инсталации Темперамент. {Пакетот Вклучува} 1 X Пар на Фарови (Лево и Право).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите