.

.

S Облик на Куки за Бесење Прибор, Растенија, Пешкири, Крпи, 10 КОМПЈУТЕРИ Тешки Метали S Куки Големи (10PCS)

S Облик на Куки за Бесење Прибор, Растенија, Пешкири, Крпи, 10 КОМПЈУТЕРИ Тешки Метали S Куки Големи (10PCS)

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Широк и Тесен Отвор : тесниот отвор е добро за виси на кука за род и да се спречи куките од лесно да падне додека широк отвор е добар за одржување на работите.Долготрајни и Анти- ' Рѓа : S облик на куките се направени од премиум метал, кој е траен и не би лесно да се деформира.Голема вчитување Капацитет : тестиран е дека на јадицата може да се одржи работите до 39 lbs.Тоа е безбедно за бесење на сорти од секојдневни објекти како што треба.Голема Големина Дебели Куки : S куки мерки 3.42 инчи во должина и 0.15 во дебелина.Секој пакет вклучува 10 пакети S облик на куки.Заштитна Полиран Крај : краевите на куките се добро полиран, кои го спречуваат рацете од повреда и да се донесе куките елегантен изглед.Уредната Up Вашата Кујна, Купатило, Спална соба и во Канцеларија!S облик на куките се одлично решение за да се добие вашите работи во ред.Тоа ќе биде многу полесно да се најде работа што сакате веднаш на прв поглед.S hook е многу практичен и мулти-funtional.Тоа е мала направа која се применува во многу наврати.Бескрајни Usages, им Одговара на двете Затворен и Отворен Во Кујна, можете да го користите куките да се одржи utensil како лонци, тави и кригла итн.Во Бања, можете да го користите куките да се одржи крпи или туш завеса.Во Спалната соба, можете да го користите куките да се одржи врски, панталони, марами.Во Градината, можете да го користите куките да се одржи птица задолжени за хранење телиња, растенија...Заштеда на време и Простор за Заштеда Добиете корисна работи во вашата рака е да се достигне.Куките не само што ви помогне да добиете вашиот работи организирани, но, исто така, да ви помогне да заштедите многу простор.Вашиот countertop ќе изгледа уредно кога ќе почнат да се откажам вашиот работите на овие S куки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите