.

.

1 BUC Обновливи Уши Студ-Комплет за Засилувач и 2 ПАРЧИЊА Еден-време Уво Дупка Алатка

1 BUC Обновливи Уши Студ-Комплет за Засилувач и 2 ПАРЧИЊА Еден-време Уво Дупка Алатка

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

✅ Висок квалитет : Професионални уво студ-комплет за засилувач, изработени од АБС, 100% нов висок квалитет.Пакетот содржи 1 buc бустер и 2 парчиња уво студ комплет и 2 парчиња чистење подлога. ✅Повторна употреба : Ова е обновливи уво студ-комплет за засилувач дека можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели. ✅Уникатен дизајн : се Стави на уво студ комплет во тока за фиксација, не е лесно да слајд надолу, не е лесно да се блокира линија на видливост, лесен за ракување, повеќе безбеден. ✅Лесен за користење : Само да се стави на уво студ комплет во тока на бустер, компресира stably, а потоа го користите. ✅Мулти цел : Погоден за домашна употреба и професионална употреба.Значењето на изборот на уво studkit бустер : 1. При користење на увото студ комплет, тоа може да предизвика рака слајд и средно повреди, бидејќи тоа е премногу мал, така и нашата бустер може да ви помогнат да се реши овој проблем.2. Нашето уво студ комплет бустер е наменета за полесно да се работи.Тоа ќе го блокира вашиот визија кога го држите уво студ комплет директно.Но, нашата бустер е совршен за избегнување на овој проблем,и да заврши вашето уво прецизно.3. Само да се стави на вашето уво piercer во тока, притиснете надолу и да ја поправите тоа, тогаш можете да ја користите.Тоа исто така може да се користи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите