.

.

PAYNAN 5pcs/Set Керамички Доброто Тенџере Чаши Поставите Flagon Алкохол Првенство Духови Чаши Поставите Јапонски Доброто Вино Сет

PAYNAN 5pcs/Set Керамички Доброто Тенџере Чаши Поставите Flagon Алкохол Првенство Духови Чаши Поставите Јапонски

мислење на клиентот:

DEN 806.16
Достапност
Во достапна форма

1.Оваа доброто сет вклучува еден доброто carafe и четири доброто чаши. 2.Доброто во собата може да се користи за чај партии, или како домашна декорација, многу погодна за суши ресторани и корејски ресторани. 3. Лесен за употреба и лесно да се чисти.Генијален шише-устата дизајн спречува истекување вода.Шише тело-мило дизајн, не се лизга.Традиционалните занаети, невкусна, не исчезнат. 4.Ова традиционално направена керамички сет ќе одговара на правото во било кој ресторан или дома декор.ви даде поинакво искуство за пиење. 5.Исклучително дизајниран и добро направени Јапонски доброто собата е прекрасен избор како подарок за вашите пријатели и семејства, што ги прави да уживате во класичните и егзотични живот.Опис ?Точка Име : Доброто Сет Материјал : Керамички Применливи Место : Бар,Кујна Големина : Flagon 12.5 cm*4.5 cm/Куп 4.5 cm*4.5 cm Пакување Содржина : 1 x Бар Доброто Сет(1*Flagon+4*Чаша) Совети : Сите димензии се мерени рачно со отстапување ?се движеше?на 1-3мм.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите