.

.

72 W x 72 H Пластични Туш Завеса, од не ' Рѓосувачки Челик Прстени и Куки за Туш Прачки Завеси

72 W x 72 H Пластични Туш Завеса, од не ' Рѓосувачки Челик Прстени и Куки за Туш Прачки Завеси

мислење на клиентот:

DEN 383.04
Достапност
Во достапна форма

ТУШ ЗАВЕСА - Три тешки-должност дното јасно камења даде тежина на лагер, па тоа виси права.Вода нема да поздравниот од целиот кат лесно.ТЕШКИ ЗАТВОРАЊЕ КУКИ - Слободно плови дејствување,без snagging, без напор, без кавга.Овие куки функција специјално конструиран сферични топки да се намали триењето, овозможувајќи лесен плови низ прачки со речиси без напор на сите.ОБЛОЖЕНО и ПОЛИРАН - челик е обложено без rusting материјал и се полира со хром финиш, додавање на многу елегантен изглед за секоја бања.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - одличен избор за тушеви и кади во вашиот дом, camper, хотели, мотели, dorm тушеви, и повеќе.ГРУПИ - Тоа е вклучена туш завеса и туш завеса куки прстени.Можете да го користите директно, и да се избегне губењето на време во потрага за секој производ.Туш Завеса на Производот Поставете Го поставите вклучени Пластични Туш Завеса Лагер и Туш Завеса Кука Прстен.Зачувај вашето време и да уживате среќен живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите