.

.

BTSKY 200 Слотови Обоени Молив Организатор - Делукс СТП Кожа Молив Случај Носителот со Отстранување Справи со Рака Молив Кутија за Големи Обоени Моливи Акварел Моливи ?

BTSKY 200 Слотови Обоени Молив Организатор - Делукс СТП Кожа Молив Случај Носителот со Отстранување Справи со

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Пренослив Дизајн-Корисна за сè и насекаде, perferct објектот кога ќе патуваат со моливи, на се справи со рака може да се отстрани.Молив Случај со Прегради-Мулти слој направи тоа лесно да се организира моливи со боја семејство, откако ќе го отпакувате тоа, ќе имате пристап до СИТЕ страници и бои. 204 Индивидуални Слотови-има 204 индивидуални слотови(201 молив слотови и 3 поголеми слотови за гумичка или острилка), секој молив има свое место во овој случај.Еластичен рака држи секој молив или пенкало, безбедно и спречување на нив од паѓање од или се зачекори на.Голема Применливост-Одговара на вашиот Prismacolor моливи, Crayola моливи, Raffine Марко Моливи и blender моливи совршено, може да важат и за обичните моливи.Одлична Craftmanship-Овој молив случај е направен од врвен квалитет СТП кожа за да се обезбеди трајност.СТП кожа изгледа убаво ќе не привлекување на животинско крзно и прашина, како и помош лесно се чисти.Силна патентите ќе го издржат тешките употреба.Ова е неверојатна молив држачот за секој уметник кој има тони на моливи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите