.

.

СЕН-HS15 10W 3-8L/1 Мин/2PT Прилагодливи Клипот Проток на Вода се Префрлите Flowmeter

СЕН-HS15 10W 3-8L/1 Мин/2PT Прилагодливи Клипот Проток на Вода се Префрлите Flowmeter

мислење на клиентот:

DEN 671.52
Достапност
Во достапна форма

Вграден-во клипот флуктуација активности, клипот и магнет полињата за цевки, со оглед switch signals Copper, во внатрешноста на забот интерфејс.Со производи за вода во правецот на стрелката, на ниво на инсталација.Започнете со протокот може да се прочистите, олабави вклучување на фиксното орев, горе-доле усогласување со заби Tong Xin префрлување може да се направи.Се користи за бојлери, автоматски вода точење, добар проток следи уреди.Име на производ : Клипот Проток на Вода се Префрлите Модел : СЕН-HS15 Max.Вклучете Моќ : 10 W Max.Работен Проток : 3-8 L/Min Max.Напон : DC 130 V Max.Префрлете Се На Струјата : 0.5 A Надворешниот Тема Кол. : 21mm Женската Порта Тема Кол : 1/2 PT Големината на Телото : 47 x 26 x 61mm / 1.9" x 1" x 2.4"(L*W*T) Кабел Должина : 25cm / 9.8" Материјал : Месинг Бои : Златен Тон Нето Тежина : 156g Пакетот Вклучува : 1 x Клипот Проток на Вода Switch.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите