.

.

ALXDR LCD ТЕЛЕВИЗОР Покрие Крпа Екран Заштитник - Дебели и Еластична Прашина Маска за Внатрешна/Надворешна,60inch

ALXDR LCD ТЕЛЕВИЗОР Покрие Крпа Екран Заштитник - Дебели и Еластична Прашина Маска за Внатрешна/Надворешна,60inch

мислење на клиентот:

DEN 717.60
Достапност
Во достапна форма

ТВ покритие за ѕид монтира ТВ, закривен екран ТВ, десктоп, ТЕЛЕВИЗОР, dustproof и заштита од сонце, заштита на ТВ.Подебели ткаенини, стилски и деликатна, флексибилен, лесен за миење, не е лесно да се брчка.Нежен и кожа-пријателски, меки и удобни, добра пропустливост на воздух.Еластична фиксна, страна еластична бенд за да се спречи ТВ маска од лизгање надолу.После миење, тоа нема да бледнее, не се деформира, и да ја задржите бојата светла и да се пресели за долго време!.Материјал : се водат cloth Size : Флексибилен, само изберете во зависност од вашите ТВ model For други големини, ве молиме контактирајте со сервисот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите