.

.

byAlegory Акрилик Комбинација Усна Шминка Организаторот за (Усна Сјај, Кармин, Големи врз Основа Кармини) | 23 Простор Козметички Складирање (ЈАСНО)

byAlegory Акрилик Комбинација Усна Шминка Организаторот за (Усна Сјај, Кармин, Големи врз Основа Кармини) |

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

ДИЗАЈНИРАН како комбинација организаторот за усна сјај, кармин Преголеми 12 Простор Кармин Организатор или нашиот Нивоа 24 Простор Кармин Организатор оглас за чување на оние кармини со поголеми бази, (како што се, но не се ограничени на) -buxom, Kat Von d Начичкана Кармини, YSL, Том Форд, Sephora Руж Сјај, Џорџо Armani, mac mineralize кармини, marc Jacobs.Ве молиме имајте во предвид убавина шминка производи внатре акрилик складирање сад прикажана не се вклучени и за демонстрација цели.Стандард : 8.77 L x 3.58 W x 2.95 H инчи.внатрешниот коцки : 1.02 инчи x 1.02 инчи.тежина : 1.85 фунти.Метрички : 22.3 L x 9.1 W x 7.5 H сантиметри.внатрешниот коцки : 26 x 26 mm.тежина : 840 грама.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите