.

.

НК НК Дрвени Крпа Кука Декоративни рачно изработени Занаетчиски Само Лепило за Слободни Нокти - Бука, 13.5x2x3cm

НК НК Дрвени Крпа Кука Декоративни рачно изработени Занаетчиски Само Лепило за Слободни Нокти - Бука, 13.5x2x3cm

мислење на клиентот:

DEN 399.36
Достапност
Во достапна форма

Направен од цврсто дрво материјал, обезбедување на издржливост и долговечност, одговараат за ставање во влажни места.Save-up на простор и ги стави уредно додека декорирање на вашиот бањата и дневната соба може да биде повеќе пространа.Овој уникатен слајд железнички монистра крпа кука, притисни една страна на крпа од дното до врвот на шупливи да се осигура дека пешкир е срушен по виси на монистра, така што бисери може да слајд надолу и менгеме крпа.Погоден за чиста, сува, и на ѕид мазни површини, како што се керамички плочки, мермер, камен, итн.Бидете сигурни да се чисти и суви ѕидот површината пред инсталацијата.Брзо и лесно монтирање.Силно лепило и водоотпорен.Бесплатно-вежба инсталација спречува ѕид од повредување.Опис : - Овој уникатен слајд железнички монистра крпа кука, притисни една страна на крпа од дното до врвот на шупливи да се осигура дека пешкир е срушен по виси на монистра, така што бисери може да слајд надолу и менгеме крпа. - Направен од цврсто дрво материјал, обезбедување на издржливост и долговечност, одговараат за ставање во влажни места. - Save-на простор и ги стави уредно додека декорирање на вашиот бањата и дневната соба може да биде повеќе пространа. - Брзо и лесно монтирање.Силно лепило и водоотпорен.Бесплатно-вежба инсталација спречува ѕид од повредување. - Погоден за чиста, сува, и на ѕид мазни површини, како што се керамички плочки, мермер, камен, итн.Бидете сигурни да се чисти и суви ѕидот површината пред инсталацијата.Спецификација : - Материјал : Wooden Size Табела : прибл.13.5x2x3cm/5.31x0.79x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Крпа Hook Note : Тоа ќе биде подобро да се почека 48 часа пред виси на предмети по инсталацијата.

Клучни карактеристики

- Material:
Wooden
Size Chart:
approx.13.5x2x3cm/5.31x0.79x1.18inch :
Package Includes:
1 Piece Towel Hook :
It will be better to wait 48 hours before hanging the items after installation. :

Им се допаѓа и на купувачите