.

.

Sydien 2 парчиња SI8T/К Десната Рака Род Крајот Имајќи M8X1.25 Женски Тема Економија Само Подмачкување

Sydien 2 парчиња SI8T/К Десната Рака Род Крајот Имајќи M8X1.25 Женски Тема Економија Само Подмачкување

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

☺Име на производ : Род Крајот Имајќи; Тип : SI8 T/K; Пакет Содржина : 2 Парчиња. ☺Големината на Женските Тема : М8 x 1.25; Понесе : 8mm; Вкупната Големина : 50mm*25мм*14mm/ 2" * 1" * 0.55"(L*W*H). ☺ТЕШКО & ТРАЈНИ : Направен од хард јаглероден челик материјал се со никел позлата за долг живот, чија цврстина е доволно висока за да не се деформира и да се прекине.И тоа има одлична отпорност на триење и ' рѓа отпор. ☺ГОЛЕМИ ОПТОВАРУВАЊЕ СПОСОБНОСТ : Сферични род крајот имајќи го за пренесување на движење меѓу широко одделени поени.Тоа има карактеристики на големи оптоварување на способност,лесно монтирање и dismounting и механизам за поедноставување. ☺ШИРОКО се КОРИСТИ : Широко се користат во машини, алат,опрема за автоматизација, CNC опрема, и така натаму.Погоден за цилиндар со MA/MAL20 понесе.Главните Карактеристики ☺ТЕШКО & ТРАЈНИ : Направен од хард јаглероден челик материјал се со никел позлата за долг живот, чија цврстина е доволно висока за да не се деформира и да се прекине.И тоа има одлична отпорност на триење и ' рѓа отпор. ☺ГОЛЕМИ ОПТОВАРУВАЊЕ СПОСОБНОСТ : Сферични род крајот имајќи го за пренесување на движење меѓу широко одделени поени.Тоа има карактеристики на големи оптоварување на способност,лесно монтирање и dismounting и механизам за поедноставување. ☺ШИРОКО се КОРИСТИ : Широко се користат во машини, алат,опрема за автоматизација, CNC опрема, и така натаму.Погоден за цилиндар со MA/MAL20 понесе.Спецификација На Производот Име На Производ : Род Крајот Имајќи.Материјал : Јаглероден Челик.Тип : SI8 T/К Големината на Женските Тема : М8 x 1.25. Род : 8mm.Погоден за цилиндар со MA/MAL20 понесе.Вкупната Големина : 50mm*25мм*14mm/ 2" * 1" * 0.55"(L*W*H).Боја : Сребро.Пакет Содржина : 2 Парчиња.Ако имате било какви проблеми, ние се многу подготвени да ги реши проблемите за тебе.♥.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите