.

.

Bucilla 18-Инчен Божиќ Порибување Чувствува Applique Комплет, 86234 Снешко со Птици

Bucilla 18-Инчен Божиќ Порибување Чувствува Applique Комплет, 86234 Снешко со Птици

мислење на клиентот:

DEN 523.20
Достапност
Во достапна форма

Bucilla "снежен човек со Птици" се Чувствува Applique Порибување Комплет 86234. Детален дизајн на симпатична снежен човек со зимски птици и птица куќи.Комплет вклучува печат felts, везови забен конец, sequins, монистра, и инструкции.Користете едноставна applique и везови бода да се направи празник порибување дека ќе стане богатство преданија.Заврши порибување мерки 18" дијагонално.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите