.

.

hhscute Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон,10-Инчен 3D Телефон Екран Зголемувачот HD Екран Засилувач за Филмови, Видеа и Игри Компатибилен со Сите паметни телефони (Цр

hhscute Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон,10-Инчен 3D Телефон Екран Зголемувачот HD Екран Засилувач за Филмови,

мислење на клиентот:

DEN 379.20
Достапност
Во достапна форма

⌚Високо квалитетни материјали : ABS пластика и Fresnel огледало, силни и издржливи, дури и повисоки дефиниција.Се подигне рамка прилагодливи агол на гледање.Не се лизга силикони рампа ги штити и да се стабилизира на телефонот. ⌚HD екран : Fresnel огледало екран усвојува оптички зум HD технологија, која може да зголемиш HD со 3 до 4 пати, ефикасно зрачење генерирани од мобилен телефон. ⌚Едноставна операција : на екранот засилувач двојки големината на екранот, така што ќе може да направат најголем дел од филмови и видео записи на вашиот HD паметен телефон.Додадеш Bluetooth тастатурата и да ги користите за да се игра HD. ⌚Лизгачки дизајн : се водат на силиконски круг копчето и потоа екранот се појавува.Оваа лизгачки режим на екранот ви помага да екранот и е повеќе погоден за транспорт. ⌚Погоден за Сите Телефони : екранот зголемувачот е свитлива, преносни, и погоден за сите видови на паметни телефони.На едноставни и стилски дизајн го прави овој паметен телефон зголемувачот да биде совршен подарок за пријателите и за семејството.Карактеристики : Материјал : ABS пластика + Феникс lens Magnification : 3-4 times Functions : засилување, око за заштита, заштита од зрачење, стојат holder Product големина : 240 x 160 x 18 mm / 10.1 x 6.80 x 0.37"Боја : Црна, Бела, Red Package се Вклучени : 1 x Екран Зголемувачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите