.

.

FFENFEI Преносни Мини MP3 Плеер за Музика, Лесни Стерео Музичкиот Плеер со Рекордерот на Глас Спортски Работи Музика Walkman 2

FFENFEI Преносни Мини MP3 Плеер за Музика, Лесни Стерео Музичкиот Плеер со Рекордерот на Глас Спортски Работи

мислење на клиентот:

DEN 66.96
Достапност
Во достапна форма

Поддршка ТФ-картичка : MP3 телото нема меморија, ќе треба да вметнете мемориска картичка за да ги користите, максималната поддршка е 128 GB (мемориската картичка не се вклучени).Може да го симнете вашите омилени песни и видеа.Компатибилен со повеќе аудио формати како што се MP3, WMA, и МАЈМУН.Висока верност и lossless квалитет на звукот : Усвојување професионални интелигентни дигитални намалување на шумот чип и одличен спој оптимизација на технологијата за намалување на бучава, се обезбеди висок земање мостри стапка, и да се обезбеди висок квалитет на звук.Со голем капацитет литиум батерија : MP3 плеер ви овозможува да уживате во до 4 часа на навистина lossless музика.И целосно наполнета во рок од 1 час.Едноставна операција : копчиња на нашите производи се јасно видливи, се чувствуваат удобно, и независно контрола на копчиња, кои ви даваат повеќе user-friendly искуство.Преносни и лесна : преносни и лесни тело е лесно да се носат, па лесно може да се стави во џебот и ранец, и да уживате во музика во секое време, насекаде.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends Portable мини Стерео MP3 плеер музичкиот плеер Спортски работи музика Walkman Карактеристики : 1. Поддршка ТФ-картичка : MP3 телото нема меморија, ќе треба да вметнете мемориска картичка за да ги користите, максималната поддршка е 128 GB (мемориската картичка не се вклучени).Може да го симнете вашите омилени песни и видеа.Компатибилен со повеќе аудио формати како што се MP3, WMA, и МАЈМУН. 2. Висока верност и lossless квалитет на звукот : Усвојување професионални интелигентни дигитални намалување на шумот чип и одличен спој оптимизација на технологијата за намалување на бучава, се обезбеди висок земање мостри стапка, и да се обезбеди висок квалитет на звук. 3. Со голем капацитет литиум батерија : MP3 плеер ви овозможува да уживате во до 4 часа на навистина lossless музика.И целосно наполнета во рок од 1 час. 4. Преносни и лесна : преносни и лесни тело е лесно да се носат, па лесно може да се стави во џебот и ранец, и да уживате во музика во секое време, насекаде. 5. Едноставна операција : копчиња на нашите производи се јасно видливи, се чувствуваат удобно, и независно контрола на копчиња, кои ви даваат повеќе user-friendly искуство.Спецификација : Аудио формат : МАЈМУН.MP3.WMA, итн.ТФ-картичка експанзија : ≤128gb Изглед, големина : 8.5*2.5*1cm Производ во боја : црна, бела, сина Производи вклучуваат : 1*MP3 плеер 1*полнење кабел 1*приклучок за слушалки.

Клучни карактеристики

Audio format:
APE.MP3.WMA, etc.
TF card expansion:
≤128gb
Appearance size:
8.5*2.5*1cm
Product color:
black, white, blue
Products include:
1*MP3 player :
1*charging cable :
1*headphone :

Им се допаѓа и на купувачите