.

.

1 Пар Анти-Изгубени Безжични Слушалки Синџир Обетки Креативни Уво Клип Накит (sliver1)

1 Пар Анти-Изгубени Безжични Слушалки Синџир Обетки Креативни Уво Клип Накит (sliver1)

мислење на клиентот:

DEN 1980.00
Достапност
Во достапна форма

Анти-Загуби : Гумени краеви може да се цврсто држете го вашиот Безжични слушалки и да се спречи тоа од паѓање.И мажите и жените можат да носат.Никогаш не губење на вашите скапи Безжични слушалки.Fasion : Удобно и убаво да додадете на вкупниот изглед.Лесен За Користење : Едноставен за Инсталација и Отстранување.Стави на Безжични слушалки на Earhooks и Тоа ќе Биде Looped во Текот На Уво.Широко се Применува:совршен за спорт, работа, велосипедизам и други затворени простории & активности на отворено.Совршен подарок за љубителите, партнери и модели на автомобили.Пакет : 1 Пар Анти-Изгубени Earring.Кул трендовски слушалки анти-изгубени синџир.Мултифункционален уво клипови и studs.Удобно и убаво да додадете на вкупниот изглед.Совршен подарок за љубителите, партнери и многу повеќе.Пакет : Пакет : 1 Пар Анти-Изгубени Earring.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите