.

.

Ciro Пијат Носителот Костур Планината Хром Позлатен & Гума, Црна Заврши 50411, 8 x 6 x 5

Ciro Пијат Носителот Костур Планината Хром Позлатен & Гума, Црна Заврши 50411, 8 x 6 x 5

мислење на клиентот:

DEN 1799.76
Достапност
Во достапна форма

Пијат Носителот Костур Планината.Одговара на Сите '82-up Харли-Дејвидсон модел спојки или кочница костур месеци (освен '14-up Улица Модели).Држи вашиот пијалок се обезбеди со contoured гума нето.Мека гума нето нема да нула ако тој доаѓа во контакт со боја.Црн Финиш.Пијат Носителот Костур Гора - Црна Заврши, 50411. Донесе буквално секој може, шише или чаша со вас сигурно и во стил со Ciro Пијат Држачот.Хром позлатен и направен од тешки гума, neoprene, овој пијалок носителот навистина ќе застане на елементи.Одговара : Лево или десно за контрола костур планината со вертикална гром проред на 1-1/16" да 1-11/16" од центар до центар да го користите вклучени M6x1 или 1/4-2" завртки.Харли : Сите '82-up H-D модел спојки или кочница костур месеци (освен '14-up Улица Модели).Хонда : Сите Goldwing GL1800, F6 B, Goldwing GL1500, Сите VTX1300/1800 модели, '14-up Valkyrie, Сенка 750 Аеро, Аце и Дух, Сенка 1100. Yamaha : Сите Патот Ѕвезда и Воин модели, сите V Ѕвезда модели, сите Вложувања модели, сите Топ модели, сите Stryker модели.Kawasaki : Сите Вулкан 900 модели, Вулкан 1500/1600 Вклучувајќи Значи Streak, сите Вулкан 2000 модели.Suzuki : Булевар M/C50/C90/M109. Индискиот : Сите '14 - up модели.Држи вашиот пијалок се обезбеди со contoured гума нето.Бесконечно прилагодување со Ciro топката планината дизајн.Гума наредени прстен го задржува вашата може или шише од вибрации.Мека гума нето нема да нула ако тој доаѓа во контакт со боја.U.S.Патент Бр.D798,672. Посета www.ciro3d.com за инструкции за инсталација. 50411.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите