.

.

Камера За Приватност Поклопец Стар Стил Приватност Налепница За Лаптоп Налепници Паметен Телефон За Заштита На Приватноста На Блендата Лизгачот Налепница - Случа?

Камера За Приватност Поклопец Стар Стил Приватност Налепница За Лаптоп Налепници Паметен Телефон За Заштита

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Ултра-тенок дизајн, совршено крива работ и ултра-мали димензии, кој може да биде совршено во комбинација со повеќето уреди.Оваа веб камера покрива не само што професионално ја штити вашата онлајн приватноста и го спречува хакери од шпионирање на вашиот приватен живот, но исто така ги штити вашите предни седишта камера од нечистотија и прашина.Количина : 1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 6pcs, 8pcs(Опционално).Опис : Ултра-тенок дизајн, совршено крива работ и ултра-мали димензии, кој може да биде совршено во комбинација со повеќето уреди.Производот е компактен и убави, која може да биде вметнат на леќите на камерата за да ја заштитите вашата приватност.Оваа веб камера покрива не само што професионално ја штити вашата онлајн приватноста и го спречува хакери од шпионирање на вашиот приватен живот, но исто така ги штити вашите предни седишта камера од нечистотија и прашина.Погоден за мобилни телефони, таблет компјутерите, лаптопите, десктоп компјутерите и други електронски дигитални производи со камерата леќи на камерата.Количина : 1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 6pcs, 8pcs(Изборен) Спецификации : Име на Производ : елипсовидна приватност покрие Производ материјал : ABS Производ во боја : Star Серија на Производ големина : 18 * 9mm Погоден за : мобилни телефони, таблет компјутерите, лаптопите, десктоп компјутерите и други електронски дигитални производи со камерата леќи на камерата.Карактеристики : производот е компактен и убави, која може да биде вметнат на леќите на камерата за да ја заштитите вашата приватност.Answer : ___________________________ Note : - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Поради различни светлосни ефекти и monitor settings, вистинските предмети боја не може да точно да ја одразува бојата на слики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите