.

.

Kloware Симпатична Животно Latch Кука Колекции DIY Перница, Вклучува: Пре-Сече Килим Предиво, Боја Картичка, Везени Крпа, Latch Кука, Боја Цртежи (Без Перница Јадро) - ZD671

Kloware Симпатична Животно Latch Кука Колекции DIY Перница, Вклучува: Пре-Сече Килим Предиво, Боја Картичка,

мислење на клиентот:

DEN 1384.80
Достапност
Во достапна форма

Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца.Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби.На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY перница, перница, др.Празно везови крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја.Latch Кука Колекции погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници.Опис : - Latch Кука Колекции погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници. - Празно везови крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби. - Готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY перница, перница, др. - Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца.Спецификација : - Комплет вклучува : пре-сече килим предиво, боја картичка, везени крпа, latch кука, боја цртежи (без перница јадро) - Материјал : Акрил + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл. 40 40cm x / 15.75 x 15.75 inch Package Вклучува : 1 Сет Latch Кука Kits Note : Овој производ е недовршена, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите