.

.

НОВИ LON0167 6 Компјутери BNC Машки RF Coax Конектор Сребрен Тон за Камера за видео надзор(6 Stück BNC-Stecker Р-Ф-СКОПЈЕ Coax Конектор Silber Тон за видео надзор-Kamera

НОВИ LON0167 6 Компјутери BNC Машки RF Coax Конектор Сребрен Тон за Камера за видео надзор(6 Stück BNC-Stecker

мислење на клиентот:

DEN 2181.60
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : BNC Машки Адаптер;Тип : BNC Машки.Одговара за Кабел Кол : 5mm/0.2";Вкупната Големина : 28 14mm x / 1" x 0.55"(L*Макс.D).Материјал : Метал;Боја : Сребро. Tone.Net Тежина : 42g(Nettogewicht : 42 г.Пакет Содржина : 6 x BNC Адаптер(Packungsinhalt : 6 x BNC Адаптер. 6 Компјутери BNC Машки RF Coax Конектор Сребро на Ѕвонење за видео надзор Camera Specification : Опис : Метал BNC Машки Адаптер за поврзување на коаксијален кабел.На BNC машки адаптер се користи за видео надзор безбедносна камера систем.Опис на German6 Stück BNC-Stecker R_F_SS Coax Конектор Silber Тон за видео надзор-Kamera Produktname : BNC - Steckeradapter; Typ : BNC - Stecker Fit für Kabeldurchmesser : 5 mm / 0,2'; Gesamtgröße : 28 x 14 mm / 1 'x 0,55' (L * Макс.D) Материјал : Metall; Farbe : Silberton Nettogewicht : 42 g Packungsinhalt : 6 x BNC Адаптер.

Клучни карактеристики

Description:
Metal BNC Male Adapter for connecting coaxial cable. :
The male BNC adapter is used for CCTV security camera system. :
Description in German :
6 Stück BNC-Stecker R_F_SS Coax Connector Silber Ton für CCTV-Kamera :
Produktname:
BNC - Steckeradapter; Typ
Fit für Kabeldurchmesser:
5 mm / 0,2'; Gesamtgröße
Material:
Metall; Farbe
Nettogewicht:
42 g
Packungsinhalt:
6 x BNC Adapter

Им се допаѓа и на купувачите