.

.

Дрво Гранки со Бел Цутот на Црешни, на Црвена 1 Сет Прилагодливи Автомобил сигурносен Појас Влошки Маска, Универзален Автомобил сигурносен Појас Рамо, Рака Опфаќа, ?

Дрво Гранки со Бел Цутот на Црешни, на Црвена 1 Сет Прилагодливи Автомобил сигурносен Појас Влошки Маска, Универзален

мислење на клиентот:

DEN 1692.00
Достапност
Во достапна форма

Само 45g.Материјал : 100% полиестер.На ткаенина има силна воздухот пропустливост и може да се користи на целата година.Еден двострано печатење (фиксна црно на задната страна).Меки и удобни.Голема пот апсорпција и еластичен.Со Велкро прави автомобил seatbelt опфаќа прилагодливи.Можете да ја прилагодите ширина за совршено да се вклопи во вашиот автомобил seatbelt, исто така, се прилагодува кон сите марки на автомобили.Заштита на вашиот врат и рамо, го прави возењето поудобно и побезбедно.На Лепенка лесно може да се лепат и завиткани.Пакет се Вклучени : 1 Автомобил seatbelt подлога покрива.Лесно да се инсталира & прилагоди, расклопување.Супериорна удобност и заштита од chafing.Големината на сигурносен појас влошки зафаќа е универзално.Со трајни лепенка, можете да ја прилагодите ширина на капакот сакате.И двете се вклопуваат возрасни и деца.Сите автомобил seatbelt влошки опфаќа се внимателно sewed за добар квалитет и издржливост за да ви овозможи подобар возачко искуство.Може да се користи за сите видови на столче ремени/ ранец појас/ количка справи/голф торба/чанта/багаж торба, итн.Висока технологија на печатење : Термички трансфер не-токсични мастила за печатење технологија го прави дизајни повеќе убави, живописни и нема да исчезнат, носат-отпорни, долг живот време да го користите.Poeticcity бренд Прилагодливи Автомобил сигурносен Појас Влошки Маска, Универзален Автомобил сигурносен Појас Рамо, Рака Опфаќа, Автомобил сигурносен Појас Перници за Возрасни Kids1. Без дополнителни потребни алатки.Само ставете ги околу седиштето појас за на рака со Лепенка, откако ќе cinch појас, тогаш само може да излизгајте до позицијата која ќе ви одговара на вас најдобрите. 2. Седиштето појас рамо влошки се погодни за возрасни возачи кои се чувствуваат непријатно за долго возење време. 3. Погодна за двете возрасни и деца.Мулти-функција : Универзална одговара за автомобил појасот, исто така, може да се широко се користи за вашиот ранец, багаж, било рака што сакате рамо декомпресија. 4. На Лепенка дизајн, лесно може да се лепат и завиткани, кој може да игра на визуелниот улога кога возилото наеднаш трајлер, и подобро да се грижат за градите, рамената, collarbone и вратот.5. Нетоксичен и безбеден за употреба.Пред печатење ја подобрува убавина, а задниот дел е фиксна во црно и има голема дамка отпор. 6. Автомобилот сигурносен појас рамо влошки ќе ги тргнеме на триење од вашиот seatbelt, олеснување на вашиот врат и рамо стрес, направете ја вашата возачки порелаксирано.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите