.

.

Colorfulkoala Жените Висока Waisted Capris Јога Панталони 21 Inseam Leggings со Џебови

Colorfulkoala Жените Висока Waisted Capris Јога Панталони 21 Inseam Leggings со Џебови

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 75% Полиестер, 25% Spandex.Направена од брусен, buttery мека и водат ткаенина за доставување што голо сензација и неограничен движење.Искуство удобноста на јога панталони со лесна корселе што не копа во.Странични џебови ви овозможи да ги зачувате вашите лични предмети, кога сте во движење.Flatlock изградба минимизира chafe.Прибл. 21" inseam; средината на теле должина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите