.

.

Деко Талент HOL5085 Мешани Метал Turtledove Figurine

Деко Талент HOL5085 Мешани Метал Turtledove Figurine

мислење на клиентот:

DEN 444.24
Достапност
Во достапна форма

Мерки : 6.5 Долги x 3.3 широк x 8 Tall.Табела оркестарот.Tabletop figurine.Земја на Потекло : Кина.На вториот ден од Божиќ, она што вашиот вистинска љубов го даде за вас, ако сте следење на познатата песна, дванаесет денови на Божиќ, тоа треба да биде нашата мала мешани метал Turtledove Figurine.Еден елегантен начин да се облекуваат вашиот одмор маса, ова богатство симбол на сезоната ќе победи признанија од пријатели и семејството слично.Направена од мешани метали, на turtledove е боја на слонова коска од телото, акцентирани со допири на цигла црвена боја, се одликува со мали око и ситни тен клун.Неговата опашка е апстрактна, кој се состои од злато curlicues и блескавата бронза лисја, како што е неговата сребро метал крило.На Turtledove Figurine е качен на сребро пресврт на метал, кој не двојна должност, како основа за овој прекрасен парче уметност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите