.

.

Northlight Пакет на 25 Блескаво G40 Јасно Божиќ Замена Светилки

Northlight Пакет на 25 Блескаво G40 Јасно Божиќ Замена Светилки

мислење на клиентот:

DEN 309.12
Достапност
Во достапна форма

Го Олеснат До Вашиот Простор Со Овие Јасни Блескаво Замена Светилки Носи Искра На Вашиот Ентериер.Идеален За Било Какви Посебни Прилики.УЛ Наведени за Внатрешна/Надворешна.Карактеристики на производот : Крај : transparent11.9 Боја : јасно Сијалица, големина : g40. E-12 месинг база УЛ одобрен за внатрешна/надворешна употреба 120 volts, 7 watts.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите