.

.

HEVIRGO Слушалка Професионални Јасен Звук Bluetooth Компатибилен 5.1 Слушалка Сигурен Бела

HEVIRGO Слушалка Професионални Јасен Звук Bluetooth Компатибилен 5.1 Слушалка Сигурен Бела

мислење на клиентот:

DEN 2049.60
Достапност
Во достапна форма

Оваа слушалка може да направи да се носат удобно и умно користете блокирање на уво и да се соочат да се создаде скриени ефект на сметка на неговата мини големина и ергономски дизајн.Тоа е вредно да се купи оваа слушалка, бидејќи тоа може да го поддржи за да се поврзете две bluetooth компатибилен мобилен телефон во исто време.Направени од високо-квалитетна abs материјал, тоа е лесен и трајни производи за употреба.Должината на производот е 2,8 см, ширина е 1.5 cm, а висината е 1.2 см.Таа е погодна за сите bluetooth компатибилни уреди како што се мобилни телефони, таблети и така натаму.Спецификации : Тоа е вредно да се купи оваа слушалка, бидејќи тоа може да го поддржи за да се поврзете две Bluetooth компатибилен мобилен телефон во исто време.Оваа слушалка е практична, кои можат да го поддржат за да се поврзете две Bluetooth компатибилен мобилен телефон во исто време.Оваа слушалка, која може да го поддржи за да се поврзете две Bluetooth компатибилен мобилен телефон во исто време, е вредно да се купи.Карактеристики : Оваа слушалка може да направи да се носат удобно и умно користете блокирање на уво и да се соочат да се создаде скриени ефект на сметка на неговата мини големина и ергономски дизајн.Оваа слушалка има мини големина и ергономски дизајн, па тоа може да направи да се носат удобно и умно користете блокирање на уво и да се соочат да се создаде скриени ефект.Тоа е компатибилен со сите Bluetooth компатибилни уреди како што се мобилни телефони, таблети и така натаму.2.8 см х 1,5 см x 1.2 см/1.1" x 0.59" x 0.47" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Безжична Слушалка 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Полнење Кабел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите