.

.

Цртеж Проектор Табела за Деца, Проекција Цртање Одбор, Децата Интелигентни Проекција Сликарство, Цртеж Машина Играчка, Деца Цртеж Проектор за Момче Девојка(А)

Цртеж Проектор Табела за Деца, Проекција Цртање Одбор, Децата Интелигентни Проекција Сликарство, Цртеж Машина

мислење на клиентот:

DEN 651.84
Достапност
Во достапна форма

★【Вредност Комплет】- комплет Вклучува Цртеж Машина*1, Слика Книга*1, Paintbrush*12, Transparencies*3, ја бришам Табла*1. Производ големина е за 26*21.5*6.6 cm/10.24*8.46*2.6 во. ★【Најдобар Подарок】- Дојде и да им помогне на вашиот малку уметникот за да се направи својата работа, ова е, исто така, на комуникациски линк помеѓу вас и вашето бебе.Проекторот Сликарство Собата е многу кооперативни како роденден, празник, или за Божиќ подарок.Децата ќе сакаат да истражуваат својата креативност, па дури и 3-годишниците може лесно да се создаде убави слики. ★【Долг животен Век】- Нашите Проектор Сликарство Собата е направен од високо-квалитетен материјал, кој е безбеден и издржливи.Производот е одличен квалитет и таписерии во занаетчиството, која обезбедува долго перформанси живот. ★【Образовни Проектор】- Проектор Сликарство Сет е образовна проектор кој може да се посветам сликарство вештини и боја за признавање способност.Симпатична дизајн на оваа играчка ги прави да сакаат да играат многу пати.Оваа проекција сликарство машина е шарени, само за вашето дете е уметност време искуство. ★【Едукативни Играчки】- Лавра играчки бебето е омилен.Оваа забава проектор играчка им овозможува на вашето дете да се изразат себеси во еден уметнички начин.Тоа може да се подобри на детската креативност и имагинација, вежбање рака-око за координација, и боја перцепција.Оваа играчка им овозможува на вашето дете да го покаже својот уметнички стил.Опис : Нашите Проектор Сликарство Собата е направен од високо-квалитетен материјал, кој е безбеден и издржливи.Производот е одличен квалитет и таписерии во занаетчиството, која обезбедува долго перформанси живот.Smart Проектор Сликарство Собата е направен од високо-квалитетен материјал, кој е безбеден и издржливи.Боја за признавање способност и вештини за цртање.Во исто време, му се посветам на бебето рака-око координација, рано образование, и просветлување.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани во слики.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување.Спецификација : Име : Проектор Сликарство Поставите Тежина : околу 600g Size : за 26*21.5*6.6 cm/10.24*8.46*2.6 in Specification : 3 парчиња Број 5 (обезбедување со себе)Пакување Листа : Сликарство Машина*1 Picture Книга*1 Paintbrush*12 Slide Покаже*3 Wipe Одбор*1.

Клучни карактеристики

Name:
 Projector Painting Set
Weight:
 about 600g
Size:
 about 26*21.5*6.6cm/10.24*8.46*2.6in
Specification:
 3 pieces of No. 5 (providing by yourself)
Packing List:
 
Painting Machine*1 :
Picture Book*1 :
Paintbrush*12 :
Slide Show*3 :
Wipe Board*1 :

Им се допаѓа и на купувачите