.

.

КО-ВОЗЕЛЕ 711pcs PC Компјутер Завртки Standoffs Асортиман за Полнење за Хард Диск Компјутер Случај Плоча Фан Моќ Графика

КО-ВОЗЕЛЕ 711pcs PC Компјутер Завртки Standoffs Асортиман за Полнење за Хард Диск Компјутер Случај Плоча Фан

мислење на клиентот:

DEN 379.20
Достапност
Во достапна форма

PC компјутер завртки standoffs комплет 711pcs,50pcs плоча standoffs(M3x6+6mm),100pcs 2.5" SSD завртки со M3x3;M3x5. 100pcs хард возачот завртки(M3.5x5mm);10pcs Шасија рака пресврт завртка (црна и сребрена М3.5 x 5). 100pcs Главниот одбор фиксна завртки (M3 x 6), 100pcs CD-ROM-от сет завртки (M3 x 5),. 50pcs шасија фан задржување на завртка ( M5x10),100pcs Шасија висока јачина на завртка (M3.5 x 6). 100pcs М3 подлошки, и screwdrive, Сите шрафови се спакувани во рамките на складирање кутија со големина на табелата,лесно го најдете вашиот потребни големина. 711pcs PC Компјутер Завртка Standoffs Асортиман за Полнење за Хард Диск Пакет се вклучени : PC компјутер завртки standoffs комплет 711pcs 50pcs плоча standoffs(M3x6+6mm) 100pcs 2.5"SSD завртки со M3x3;M3x5 100pcs хард возачот завртки(M3.5x5mm) 10pcs Шасија рака пресврт завртка (црна и сребрена М3.5 x 5) 100pcs Главниот одбор фиксна завртки (M3 x 6) 100pcs CD-ROM-от сет завртки (M3 x 5) 50pcs шасија фан задржување на завртка ( M5x10) 100pcs Шасија висока јачина на завртка (M3.5 x 6) 100pcs М3 подлошки 1pcs шрафцигер Сите завртки спакувани во strorage кутија.можете да ги задржи сите мали завртки рамките на тоа кога заврши сите овие навртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите