.

.

Homyl 360Pieces Компјутер Завртка Комплет КОМПЈУТЕР Spacer Завртки Хард Диск Замена за Лаптоп DIY Асортиман Колекции

Homyl 360Pieces Компјутер Завртка Комплет КОМПЈУТЕР Spacer Завртки Хард Диск Замена за Лаптоп DIY Асортиман

мислење на клиентот:

DEN 480.00
Достапност
Во достапна форма

* DIY Асортиман Комплет : Дали сте PC зграда hobbyist или професионална техника, овој сет на замена завртка додатоци е потребно. * Широко Апликации : Совршен за компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, фан и флопи/CD-ROM/DVD-ROM дискови фиксна инсталација, тие се ставени во една кутија, лесно да се најде и да го користите. * Премиум Материјалот & Совршено се Вклопуваат : овие компјутерски замена завртки се трајни, и еднократно.Тоа се вклопува во речиси сите видови на компјутерски видови и да ви помогне да ги поправаат ефикасно. * Материјал : Направен од висок квалитет на метал, ' рѓа отпор и одличен оксидација отпор. * Видови : 360 Парчиња. 10 различни компјутерски завртки, совршен за компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, фан и флопи/CD-ROM дискови фиксна инсталација.Опис : - Видови : 360 Парчиња. 10 различни компјутерски завртки, совршен за компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, фан и флопи/CD-ROM дискови фиксна инсталација. - Материјал : Направен од висок квалитет на метал, ' рѓа отпор и одличен оксидација отпор. - Широко Апликации : Совршен за компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, фан и флопи/CD-ROM/DVD-ROM дискови фиксна инсталација, тие се ставени во една кутија, лесно да се најде и да го користите. - DIY Асортиман Комплет : Дали сте PC зграда hobbyist или професионална техника, овој сет на замена завртка додатоци е потребно. - Премиум Материјалот & Совршено се Вклопуваат : овие компјутерски замена завртки се трајни, и еднократно.Тоа се вклопува во речиси сите видови на компјутерски видови и да ви помогне да ги поправаат ефикасно.Големина на Табела : Прикажува како Pictures Package Вклучува : 360 Парчиња Компјутер Screws Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите