.

.

Светот е Okayest Келнерка 11oz 15oz Кригла, Келнерка Првенство, Несоодветни За Келнерка

Светот е Okayest Келнерка 11oz 15oz Кригла, Келнерка Првенство, Несоодветни За Келнерка

мислење на клиентот:

DEN 358.80
Достапност
Во достапна форма

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла - за Да се покаже дека лице како посебен тој/таа е, да се добие за него/неа, ова кафе!.Печатени на само со највисок квалитет керамички чаши.Печати никогаш нема да исчезнат без разлика колку многу пати тоа е испран.Машина за миење на садови и Микробранова безбедно.Голема Келнерка Подарок - ова кафе кригла е голем дар за време на родендени, свадба, годишнини, graduations, ден на мајката, таткото ден, Божиќ, славејќи пријателства, итн.Ветеран во сопственост, САД врз основа на мал бизнис.Печатени, Пакуваат и Испраќаат во САД.Предаден во сопствени направени styrofoam пакет за да се обезбеди тоа ќе пристигне совршен.ЗАГАРАНТИРАНА.Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла го прави за голем дар!Оваа чаша е како убава како тоа е издржлив; одличен подарок за мајка ми, татко ми, пријатели, роднини, ко-работник, или дури и себе си.Совршен за денот на Мајката, Таткото ден, Валентин, Божиќ, на роденден, или било која друга прилика.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите