.

.

PRETTYSHOP 22 120g Клип Во Екстензии за Коса Полна Глава Коса Парче Завиткан Брановидни ИЛИ Директно Шарени Топлина-Отпор Div. Бои

PRETTYSHOP 22 120g Клип Во Екстензии за Коса Полна Глава Коса Парче Завиткан Брановидни ИЛИ Директно Шарени

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Синтетички топлина-отпор влакна до 120 C°, кој изгледа како вистинска човечка коса.Едно парче 5 Клипови за целосна главата.Должина : 55cm(22"); Width : 23cm (9");.Мие и лесно да чешел, природна, мека и удобна за носење.Се тресат нежно по отпакувањето и четка за формата и се затвори обем повторно.Косата остатоци лесно може да се бранеа од губење на дел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите