.

.

WELLDAY Автомобил Backseat Организатор Лимони Багажникот Складирање Патување Додатоци Џебови Удар Душеци Заштитник за Деца Години 1PCS

WELLDAY Автомобил Backseat Организатор Лимони Багажникот Складирање Патување Додатоци Џебови Удар Душеци Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Големина 65cm * 43cm/ 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.Погоден за повеќето автомобили и ЏИП.Материјал 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи.Тоа е лесно за чистење на валкани марки на тоа, само влажна крпа е потребно.Структура горниот дел на Организаторот е член складирање торба, која може да погодно продавница грицки, играчки, пијалоци, книги, итн.На долниот дел се анти-удар подлога за заштита на седиште од гребнатини, носат и нечистотија.Инсталација Користите токи и куки да го поправам на задниот дел на чаир.Опремени со прилагодливи ремени и монтажни Велкро да се направи тоа посилно.По продажбата Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Цел без грижи!.За Производи : може да Постојат 0-2cm грешки во големина.Вистинската боја на производот можеби имаат некои различни од сликата, поради разликата во екранот или рефлексија при снимањето.Ако имате било какви прашања во врска со производство, само кажи ни, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите