.

.

Fityle Билет Носителот/Табот Грабител/Сметка Приемот Проверете Носителот Бар Бил Организатор - 30cm

Fityle Билет Носителот/Табот Грабител/Сметка Приемот Проверете Носителот Бар Бил Организатор - 30cm

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржливи.Совршен за клубови, рекреативни клубови,кафулиња,ресторан,гаража, дуќан & земе.Висок квалитет на изградба.Чувајте храна наредби организирани со овој ѕид монтирани проверете грабител.Оваа цел рек ќе се одржи на нарачки и табовите безбедно, но исто така и да ги направи многу лесно да се отстрани.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, издржлив - Совршени за клубови, рекреативни клубови,кафулиња,ресторан,гаража, дуќан & земе - Висок квалитет на градежни - Чувајте храна наредби организирани со овој ѕид монтирани проверете грабител. - Оваа цел рек ќе се одржи на нарачки и табовите безбедно, но исто така и да ги направи многу лесно да се отстрани.Спецификација : - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро - Големина (Lx W) : Прибл. 30x 8cm/ 11.81 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 40x 8cm/ 15.75 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 45x 8cm/ 17.72 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 50x 8cm/ 19.69 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 60x 8cm/ 23.62 x 3.15 inch Package Вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Документ Holder Note : бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради рака тест.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите