.

.

Полнети Животни Hammock, Препарирани Животни Нето, KoHuiJoo Џамбо Полнети Животни Нето Деца Деца Ѕид Агол Мрежа Играчка Нето Организатор Работи за Животни Браун

Полнети Животни Hammock, Препарирани Животни Нето, KoHuiJoo Џамбо Полнети Животни Нето Деца Деца Ѕид Агол Мрежа

мислење на клиентот:

DEN 381.12
Достапност
Во достапна форма

Совршен Полнети Животни Hammock : Оваа играчка hammock за препарирани животни може да се одржи милениче кадифен играчки, кукли, топки, ќебиња, светлина спортска опрема итн.Тоа е алтернатива на грав торба, складирање кутија, отпадоци, кошница.Џиновска Големина : Нашата полнети животни hammock нето или hammock е да се водат големина 70*47*47 инч.Мрежа играчка hammock е доволно голем за да ги собере сите деца играчки, тоа е вест дом за сите ваши работи животни.Покрај тоа, агол hammock за препарирани животни е издржлив за да го користите долго време.Голема Играчка Hammock Нето : да се Чува вашата куќа убава и организираниот со овој квалитет играчка нето hammock за препарирани животни, идеална играчка за складирање hammock за користење во спални соби т сакате да го оштети вашиот ѕид можете да изберете лепило куки.Ако повеќе од 5kg ние ви препорачуваме да не се користи лепило куки, бидејќи премногу тешка тоа ќе падне по понекогаш. 3. Пред да се користи лепило куки, ве молиме да се утврди позицијата пред одредување.(како што е прикажано во инсталацијата слика или инсталацијата опис на пратката). 4. Притиснете надолу на лепило куки и да чекаат за околу 24 часа пред да виси на кадифен hammock да се направи тоа посилно.(проверете дали ѕидот е погоден за лепило куки, инаку ние sugget можете да изберете the Screw куки ).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите