.

.

2022 Календар Mouse Pad,Daisies Цвеќиња, Растенија Небото Канцеларија Mouse Pad

2022 Календар Mouse Pad,Daisies Цвеќиња, Растенија Небото Канцеларија Mouse Pad

мислење на клиентот:

DEN 523.20
Достапност
Во достапна форма

1.Живописни Слика Совршен Бои - Највисок Квалитет На Слики на располагање;. 2.Три различни големини се достапни : 8.66 x 7.09 во. / 22x 18cm или 10.2 x 8.2 во. / 26 x 21cm или 11.81 x 9.84 во. / 30 x 25cm;. 3.Обезбедува одлични глувчето за следење на топката или оптички глушец;. 4.Тоа е исто така добра идеја е да ги испратите како подарок за вашите пријатели;. 5.Не се лизга поддршка;.Висок квалитет на персоналните mouse pad, одличен подарок за гикови, гејмери, или секој со компјутер.Гумена подлога спречи mousepad од лизгање.Машина перат.Мат финиш слика ќе не исчезнат или кора.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите