.

.

Cavalier Куче Ватенка Кревет во Собата, Најдобриот Подарок за Куче Љубовници, Подарок за Момчиња, Девојки, Мајка, Баба, Custom Name (Сингл, Фрли, Близнак, Кралицата, Кралот, Суп

Cavalier Куче Ватенка Кревет во Собата, Најдобриот Подарок за Куче Љубовници, Подарок за Момчиња, Девојки, Мајка,

мислење на клиентот:

DEN 2073.60
Достапност
Во достапна форма

✔ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА : Кликнете на 'Прилагодите Сега' за да ги Изберете опциите на 'Големина', кои што би сакал пред Додавање на Вашиот Количка. ✔ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНА : 6 големини се на располагање во зависност од вашите потреби : Еден (52x60 инчи) |Фрли 60x80 инчи) Близнаци (72x80 инчи) Кралицата (80x92 инчи) Кралот (92x104 инчи) Супер Кралот (92x112 инчи).Совршено се вклопува во полна големина кревет и работи одлично за цар големина кревет додека други ватенка ќебиња се само премногу мал.Ова ќебе е само право големина, дава доволно топлина за нас да спијат во удобноста. ✔ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Изработени користејќи специјално дизајнирани шарени теми на мазни материјал.Двете функционална и декоративни како дел од постелнината го поставите на кревет или ви заврши во додека читате книга или само релаксирачки на троседот или каучот, уживајте во семејството среќен часа додека гледа омилени ТВ емисии - Совршени за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за кампување и пикник - Подароци за Мажи и Жени, Мајки и Татковци, на Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден, Божиќ Ден. ✔НАЈДОБАР МАТЕРИЈАЛ - Со две Микрофибер Полиестер ткаенини слоеви и меки надолу алтернативни еден во средината, сите овие клучни фактори кои го прават ќебе Супер Меки, Лесни & Многу Удобно за секоја добра ноќ. ✔ТОА Е МАШИНА ПЕРАТ : Едноставно се грижи за перење микрофибер quilted ќебе : Миење посебно во ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Имајте на ум : Тоа е подобро миење микрофибер јоргани ќебиња во мрежа перење торба.Корисниците често ги пребарувате за нас со клучни зборови : постелнина поставува & колекции, креветот наместен, кралицата кревет во собата, постелнина поставува кралицата, кралот големина постелнина сетови, queen size кревет, кралицата постелнина сетови, кралот големина ватенка, кралот сет постелнина, кралот ватенка, кралицата ватенка, ватенка поставува кралицата, кралицата постелнина, farmhouse постелнина, јоргани кралицата големина, западна постелнина, близнак ватенка, кралицата ватенка сет постелнина, кралот големина перница, кралот постелнина, кралот перница, кралицата големина сет постелнина, божиќ ватенка, целосна големина на кревет во собата, ватенка ќебе, божиќ постелнина цар, цар големина постелнина, полна големина кревети, постелнина сет, ватенка сетови, бела ватенка, кралот ватенка сет постелнина, ватенка сет, queen size кревет во собата, кралот големина ватенка сет постелнина, полна големина постелнина сетови, црна и бела постелнина, farmhouse сет постелнина, кралицата големина ватенка, кралот ватенка сет, полна големина ватенка, детска постелнина, памук ватенка, преголеми кралот ватенка, ватенка цар големина, јоргани цар големина, целосен сет постелнина, близнак ватенка сет, кралицата ватенка сет, кралот големина bedspreads, кралицата на постелнината во собата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите